Casa Tranquilidade Villa
| Gratis parkering | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
180 m² Casa Tranquilidade Villa tilbyder god indkvartering i Belém.
Dette sted ligger 7 km væk fra Naval da Amazonia Museum og ca. 4 km fra Teatro da Paz. Subway og Cacau Show som serverer en bred vifte af retter, kan nås inden for 17 minutters gang.
Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser. Der er 2 badeværelser.
Villaen har et fuldt udstyret køkken til selvforplejning. Belem lufthavn inden for 5 km derfra.
- Lufthavne
- Belem Lufthavn8 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Klimaanlæg
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Casa Tranquilidade Villa?
Gæster på Casa Tranquilidade Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Belem fra Casa Tranquilidade Villa?
Der er 5 km mellem Belem og Casa Tranquilidade Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Tranquilidade Villa?
Du kan bo på Casa Tranquilidade Villa med dit kæledyr.